Litera P

DLA
PRASY

Jakub Strużyński
specjalista ds. PR

telefon: (+48) 22 582 70 74
telefon komórkowy: (+48) 502 243 387
e-mail: pr@sinfoniavarsovia.org

LUTY 2024: Sinfonia Varsovia zakończyła swój międzynarodowy, interdyscyplinarny projekt kulturalny i warsztatowy Interakcje/Integracje, prowadzony we współpracy z norweskim partnerem – Norwegian Youth Chamber Music Festival (K&MFEST) w Stavanger. Jego ambicją było udostępnienie wysokiej jakości kultury grupom narażonym na wykluczenie w dostępie do niej oraz wypracowanie modelów działań wykorzystujących sztukę w procesach integracji społecznej.

POBIERZ

WRZESIEŃ 2023: Sinfonia Varsovia we współpracy z K&M Fest w Stavanger przygotowała w Warszawie wydarzenia wieńczące dwuletni polsko-norweski projekt Interakcje/Integracje. Będą to premiera Portals – Koncertu podwójnego Marcusa Pausa podczas 13. Festiwalu Szalone Dni Muzyki „Oda do nocy” oraz warsztaty i wystawa prac malarza Kjella Pahra-Iversena.

POBIERZ

SIERPNIEŃ 2023: Pięć koncertów kameralnych oraz potańcówka – takie wydarzenia dla publiczności w Norwegii (2–5 sierpnia) i Polsce (11–13 sierpnia) przygotowała Sinfonia Varsovia wraz z partnerem K&M Fest w ramach projektu Interakcje/Integracje.

POBIERZ

MARZEC 2023: W sobotę i niedzielę 11–12 marca w Warszawie odbędą się wydarzenia projektu Interakcje/Integracje. W programie: warsztaty komiksu dla młodzieży z doświadczeniami uchodźczymi z Jeanine El Khawand oraz koncert muzyki XX-wiecznych kompozytorów żydowskiego pochodzenia, połączony z prelekcją Mony Levin.

POBIERZ

CZERWIEC 2022: Interakcje/Integracje: w stronę „lepszego społeczeństwa przyszłości” – polsko-norweski projekt Sinfonii Varsovii i NYCM Festival w Stavanger rozpoczęty

POBIERZ
Ministerstwo Kultury i Nauki

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnejsprzyjającej integracji społecznej